piątek, 8 kwietnia 2016

Strajk głodowy! Dlaczego?/ Hunger Strike! Why?

PL
Nie wybrałam strajku głodowego w złości, latając na miotle po mieście co zasugerowali mi co poniektórzy!
To była świadoma i celowa decyzja! Myślałam, że to oczywiste, ale okazuję się, że nie dla wszystkich. Odmawianie pokarmów jest dla mnie najpiękniejszym dowodem na to, że mogę ze swoim ciałem zrobić wszystko, bo mam wybór! Nie jestem też idiotką i z dnia na dzień nie postanowiłam sobie zrobić JAJ i przestać jeść żeby zdechnąć z głodu w imię sprawy!
Tę formę oczyszczania organizmu stosuję od 4 lat w celu poprawienia kondycji mojego ciała. Od dwóch tygodni przygotowywałam się do rozpoczęcia kolejnego detoxu, a wiadomości z Polski tylko przyspieszyły ten proces! Człowiek bez jedzenia może przeżyć 2 miesiące, wspomagając się wywarami warzywnymi i owocowymi dłużej, a dobrze przygotowany jeszcze dłużej!

Nie potrafię inaczej. Decyzję już podjęłam i nie zmienię zdania! Nie zacznę jeść dopóki się nie dowiem, że TO nie przejdzie lub, gdy moje ciało zacznie w ramach protestu przeciwko głodówce konsumować samo siebie! Nie chcę umierać! Przemyślałam i tę kwestię. Mogłabym oddać życie w imię wolności kobiet, ale żywa mogę zrobić więcej!

STRAJK GŁODOWY W OBRONIE WOLNOŚCI KOBIET!

ENG
I didn't choose hunger strike by accident in a fit of anger! This is a conscious and deliberate decision.
This is proof that I can do with my body what I want. I am not an idiot, I did not stop to eat from day to day without preparations. I use fastings to cleane my body for 4 years. So I know how to do this!


I have to do something, I will not pick up women freedom!

3 komentarze:

  1. Roi się od komentarzy poparcia, widzę

    OdpowiedzUsuń
  2. To zapraszam, na fb, gdzie dowodów na wsparcie w postaci zdjęć i słów wsparcia jest wiele :) Pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń